Ikviens vidzemnieks var paust atbalstu, nobalsojot par pieteikumiem, kas iesniegti konkursam “Vidzemes kultūras programma 2020”. Ar rezultātiem tiks iepazīstināta programmas ekspertu komisija un lēmumu par projektu atbilstību programmai, kā arī finansējuma piešķiršanu pieņems Valsts kultūrkapitāla fonds saskaņā ar ekspertu komisijas sagatavoto ieteikumu. Balsojums izsludināts, lai iesaistītu  sabiedrību un veicinātu viedokļa paušanu par to, kas vietējā mērogā ir būtiski, tomēr saņemto balsu apjoms negarantē finansējuma piešķiršanu.

Līdz aprīļa beigām ekspertu komisija izvērtēs pieteiktos projektus, 5. maijā būs zināmi rezultāti. Programmas atbalstīto projektu saraksts tiks publicēts Vidzemes plānošanas reģiona mājas lapā www.vidzeme.lv.  

AS "Latvijas valsts meži" un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītās Vidzemes kultūras programmas 2020” nolikums pieejams >> ŠEIT

Sabiedrības balsojuma par "Vidzemes kultūras programmas 2020" projektiem nolikums pieejams >> ŠEIT

Balsojuma norises laiks: no 2020. gada 8. aprīļa līdz 23. aprīlim.

Balsošana elektroniski internetā

Interneta vietnē balso.vidzeme.lv kopsavilkuma veidā publiskota informācija par katru "Vidzemes kultūras programmas 2020" ietvaros iesniegto projektu, iekļaujot informāciju par projekta pieteicēju, projekta nosaukumu, projekta kopsavilkumu, projekta īstenošanas vietu, projektam nepieciešamo finansējumu.  

  • Balsot var ikviens 16 gadu vecumu sasniedzis Vidzemes reģiona iedzīvotājs;
  • Katrs iedzīvotājs var balsot par ne vairāk kā trim dažādiem projektiem. Atkārtota balsošana par vienu un to pašu projektu nav iespējama;
  • Balsošana iespējama, autorizējoties ar kādu no portāla www.latvija.lv autentifikācijas līdzekļiem, tā apstiprinot savu identitāti.

Balsošana klātienē

Balsošana klātienē šobrīd nav iespējama valstī noteikto ierobežojumu dēļ saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”.