Īstenošanas vieta:
Vidzemes reģions
Iesniedzējs:
Biedrība "NEXT"
Projekta izmaksas:
5000.00 EUR
Projekta statuss:
Projekts noraidīts
Atcerieties, Jūs varat nobalsot par 3 projektiem!

Projekta “Vieta - Vidzeme” ietvaros ir plānots izveidot piecus video stāstus par Vidzemes reģiona mazajām vietām un to cilvēkiem. “Vieta - Vidzeme” ir daļa no aizsāktās video stāstu sērijas “Vieta - Latvija” par dažādām Latvijas vietām un to cilvēkiem (https://ej.uz/vieta-latvija).

Projekta mērķis ir veicināt piederības apziņu Latvijai, atklājot un parādot mazās Latvijas vietas un to cilvēkus. Projekta īstenošana veicinās Vidzemes iedzīvotāju piederības apziņu savai kopienai, reģionam un valstij.

Projekts uzrunās Vidzemes reģiona un visas Latvijas sabiedrību īsā, kodolīgā un viegli uztveramā 2-3 minūšu garā video formātā, kas tiks izplatīti sociālajos tīklos internetā un dažādos mediju kanālos, ļaujot sasniegt 25 000 iedzīvotāju lielu auditoriju.

Projektu īstenos radošā komanda, kura radījusi simts TUESI.LV video stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos (www.tuesi.lv) Latvijas simtgades ietvaros.

Projekta atbilstība Vidzemes kultūras programmas 2020 prioritātēm 

Projekts uzrunās Vidzemes reģiona un visas Latvijas sabiedrību īsā, kodolīgā un viegli uztveramā video formātā. Radītie video stāsti sekmēs Vidzemes dabas un kultūras mantojuma popularizēšanu, kas tiešā veidā atbilst Vidzemes kultūras programmas nolikuma 1.5.4. punktā minētajai 2020.gada prioritātei. Video stāstos atspoguļotās Vidzemes vietas un to varoņi parādīs un izcels Vidzemes reģiona unikalitāti, kultūrvēsturiskās vērtības, piederības apziņu savai kopienai, reģionam un valstij.

Foto: Biedrība "NEXT"