Īstenošanas vieta:
Skujene, Amatas novads
Iesniedzējs:
Biedrība „ Skujenes kultūrvides attīstība”
Projekta izmaksas:
1950.00 EUR
Projekta statuss:
Projekts noraidīts
Atcerieties, Jūs varat nobalsot par 3 projektiem!

Vizuāli muzikāla izrāde – „Skujenes pilskalna stāsts – atmiņas par cilvēku ” ir Skujenes pilskalna redzējums un domas par cilvēkiem, kuri tur ir dzīvojuši. Ko tieši un kā kalns mūs atceras? Kādas ir spilgtākās pēdas, ko cilvēks ir atstājis? Kāds varētu izskatīties šāds sapnis?

Izrāde taps kā kopdarbs, apvienojoties gan vietējiem, gan blakus novadu amatierkolektīvu dalībniekiem, Skujenes skolas bērniem un jauniešiem.

Izrāde būs mūzikas, skaņu, gaismas, animācijas, projekciju, kustību un teksta elementu mikslis, lai pēc iespējas izteiksmīgāk un patiesāk parādītu citu realitāti – Kalna sapni par cilvēku. 

Izrāde ir paredzēta kā brīvdabas izrāde, par skatuvi izmantojot Skujenes viduslaiku pilskalna drupas.

Projekta atbilstība Vidzemes kultūras programmas 2020 prioritātēm

Projekta ietvaros ir paredzēts iesaistīt un apvienot Skujenes amatierkolektīvu dalībniekus, Skujenes skolas bērnus, Skujenes jauniešus, lai visi kopā ietu uz kopēju mērķi – izrādes izveidošanu, iegūtu jaunu pieredzi, prasmes, veidotu kopības un piederības sajūtu Skujenes kopienai. Tāpat šī būs vienreizīga iespēja izzināt un pastāstīt plašākai publikai Skujenes pilskalna un līdz ar to arī Skujenes pagasta vēsturi, iepazīt un apskatīt un atkal iemīlēt pilskalnu.

Un vienkārši izveidot interesantu izrādi.

Foto: Biedrība „ Skujenes kultūrvides attīstība”
Foto autors: Baiba Jukņeviča